fbpx

WordPress odborník a konzultant

Vlastimil Ott 2018

Jmenuji se Vlastimil Ott, WordPressu se intenzivně věnuji od roku 2010. Jsem zakladatelem společnosti WP-admin.cz s.r.o. a píšu tento blog (kromě jiných). Chci zde zúročit své znalosti o WordPressu a pomoct vám, jeho uživatelům.

Tento blog obsahuje provizní odkazy. Občas z nich dostanou pár set korun, což mi pomáhá tento blog provozovat.

Společnost WP-admin.cz s.r.o. je odborník na správu webů na WordPressu. Zachraňujeme poškozené weby, odstraňujeme zavirování a zvyšujeme zabezpečení, migrujeme weby mezi hostingy, vylepšujeme e-shopy na WooCommerce a provádíme komplexní správu.

Proč mě kontaktovat?

Napište mi svůj dotaz, nabídku nebo komentář.  Přijímám poptávky a pracovní nabídky pro svůj tým, náměty na články a pokud řešíte problém s WordPressem, na který znám odpověď, tak vám poradím (nedělám zagorku). Nejsem ale moc rychlý, někdy mi odpověď trvá pár dní, mám pořád co dělat a něco si odkládám. Ale jinak se mě nebojte. 😉

Please, do not offer me your SEO services

You’ve found my blog with your magic software and you’re probably thinking that I could leverage your services to boost my traffic, audience or whatever. No, thank you, I won’t. Don’t offer me, please, your services.

Informace o vás

Jak se s vámi mohu spojit? Tyto informace se uloží v administraci webu.


Jak vám mohu pomoci?

Pokud máte dotaz, nabídku spolupráce nebo cokoliv jiného, napište.


Kterého webu se dotaz týká?
Formulujte text jasně a přesně, pozdrav a poděkování oceňuji 🙂