WordPress odborník a konzultant

Jmenuji se Vlastimil Ott, WordPressu se intenzivně věnuji od roku 2010. Jsem zakladatelem společnosti WP-admin.cz s.r.o. a píšu tento blog (kromě jiných). Chci zde zúročit své znalosti o WordPressu a pomoct vám, jeho uživatelům.

Tento blog obsahuje provizní odkazy. Občas z nich dostanou pár set korun, což mi pomáhá tento blog provozovat.

Společnost WP-admin.cz s.r.o. je odborník na správu webů na WordPressu. Zachraňujeme poškozené weby, odstraňujeme zavirování a zvyšujeme zabezpečení, migrujeme weby mezi hostingy, vylepšujeme e-shopy na WooCommerce a provádíme komplexní správu.

Proč mě kontaktovat?

Napište mi svůj dotaz, nabídku nebo komentář.  Přijímám poptávky a pracovní nabídky pro svůj tým, náměty na články a pokud řešíte problém s WordPressem, na který znám odpověď, tak vám poradím (nedělám zagorku). Nejsem ale moc rychlý, někdy mi odpověď trvá pár dní, mám pořád co dělat a něco si odkládám. Ale jinak se mě nebojte. 😉

Newsletter pro správce WordPressu

Jste na volné noze a staráte se o klientské weby na WordPressu? Nebo pracujete ve škole, neziskovce či firmě a dostali jste web na starost? Nikdo vás pořádně neproškolil, ale čekají od vás, že to všechno zvládnete „sami od sebe“? A vy se chcete stát skutečně úspěšným správcem WordPressu?

Pomůžeme vám, tady jste na správném místě.

Každou středu posíláme odborný newsletter pro správce WordPressu. Je o tom, jak web optimalizovat, řešit jeho problémy, provádět obtížné úkoly a udržovat ho v technické kondici. Vysvětlujeme složité pojmy nebo důležité novinky.