fbpx
Rubriky Často kladené otázky

Objednávkový systém pro WordPress

Najít objednávkový systém pro WordPress, který byl splňoval vaše požadavky  a umožňoval platit (českou) kartou, je trochu problém. Nabídka pro české prostředí je omezená a běžné pluginy zase nejsou pro české prostředí vhodné.

Naštěstí existuje webový systém SimpleShop.cz, který lze propojit s WordPressem a prodávat jeho prostřednictvím všechno možné. E-booky, členství na webu, vstupenky na různé akce, fyzické zboží a také registrace na kurzy.

Typy produktů
Typy produktů

Pokud vyberete typ Seminář, webinář, kurz, školení, můžete později vložit varianty produktu, tzn. termíny. Ke každému termínu také počet míst (jednotek) a cenu. Uživatel bude muset vybrat pouze jednu položku (nebo aspoň jednu, podle toho, jak to nastavíte) a podle výběru mu následně přijde faktura.

Varianty produktu, v tomto případě termíny školení
Varianty produktu, v tomto případě termíny školení

Výsledný formulář pak může vypadat jako na obrázku. Do stránky ve WordPressu jej vložíte jednořádkovým kódem, který načte celý formulář. Zpracování pak probíhá v SimpleShopu, nikoliv ve WordPressu.

Prodejní formulář SimpleShop.cz
Prodejní formulář SimpleShop.cz

SimpleShop se postará také o automatické odeslání e-mailů, dokonce umí poslat také upomínky o zaplacení, vygenerovat fakturu nebo daňový doklad a opět vše zaslat kupujícímu. Seznam objednávek a kupujících máte k dispozici v aplikaci.

Možnosti SimpleShop.cz pro nastavení e-mailových odpovědí
Možnosti SimpleShop.cz pro nastavení e-mailových odpovědí

Zaujalo vás to? Pak ještě zbývá doplnit, že platba za SimpleShop se vypočítává z měsíčních tržeb a standardní výše je 5 %, maximálně ale 1500 Kč měsíčně. Je tak velmi schopnou konkurencí zaběhnutého WooCommerce.

 

Vyzkoušet SimpleShop.cz  

 

Napsat komentář