WordPress: Hosting

Hostingů je hodně – který vybrat a podle čeho?

Nevybírejte podle ceny. Nejlevnější není nejlepší a i když jen zkoušíte, kam se váš projekt dostane, levný hosting vás bude blokovat.

Najděte si zkušenosti s konkrétním hostingem, přečtěte si nějaký přehled (třeba tady), zeptejte se v diskuzním fóru (třeba FB skupině). Ujasněte si, co potřebujete nebo očekáváte. Ceny se zase tak zásadně neliší.

Třeba Český hosting má dostatečně výkonný hardware, který neždímá úplně nadoraz (takže web má pořád dostatek výkonu). Pracovníci na podpoře opravdu pomáhají. Nebo WP Hosting se specializuje na WordPress a Pavel Urbánek tím žije, odpovídá ihned a na mnoha místech.

Holt ale někomu ta částka připadá příliš vysoká. Kdo chce kam…

Newsletter pro správce WordPressu

Jste na volné noze a staráte se o klientské weby na WordPressu? Nebo pracujete ve škole, neziskovce či firmě a dostali jste web na starost? Nikdo vás pořádně neproškolil, ale čekají od vás, že to všechno zvládnete „sami od sebe“? A vy se chcete stát skutečně úspěšným správcem WordPressu?

Pomůžeme vám, tady jste na správném místě.

Každou středu posíláme odborný newsletter pro správce WordPressu. Je o tom, jak web optimalizovat, řešit jeho problémy, provádět obtížné úkoly a udržovat ho v technické kondici. Vysvětlujeme složité pojmy nebo důležité novinky.

Napsat komentář